Aktuality - Základní škola

Chotíkovská šlápota 2019

V pátek dne 31.5.2019 se konal již 6. ročník Chotíkovské šlápoty. V 16:00 hodin byla akce zahájena kulturním pořadem pěveckého souboru pod vedením p. učitelky Všahové a tanečním vystoupením žáků 9. a 8. třídy pod vedením p. učitelky Mondekové a p. učitelky Polívkové.

DSC05027

Start Chotíkovské šlápoty byl naplánován na 16:30 hodin. Celé akci nepřálo počasí - začalo pršet. Přesto více jak 200 účastníků vyrazilo na trasu dlouhou cca 5 km plnou překvapení, vědomostních i dovednostních úkolů. Tématem letošní Chotíkovské šlápoty byly legendy a pověsti Chotíkova a okolních lokalit. 

DSC05060

Děkujeme všem za účast a prima atmosféru. 

Poděkování za přípravu a reallizaci akce patří pracovníkům školy pod vedením zástupkyně ředitelky Mgr. Andrey Šípkové a žákům 9. třídy.

Fotky jsou k dispozici na odkazu: https://zschotikov.rajce.idnes.cz/Chotikovska_slapota_2019

Příští rok se těšíme na shledanou!

V Chotíkově dne 31.5.2019                                               Mgr. Zuzana Houdková, ředitelka školy