Odpověď na dopis

Žákům 4. třídy, kteří navštěvují družinu, přišla odpověď na dopis, kterou napsala v německém jazyce paní učitelka Vlaďka Šiková.

Odepsala nám 14letá dívka Annico, navštěvující gymnázium v Sasku. Nápad poslat balonek přátelství měl její dědeček.

Anicco přidala fotky své rodiny a farmy, na které žijí.  Dětem poslala sladkosti a přidala i vánočního plyšového skřítka. Tím byla odměněna Zuzanka Knoppová, která balonek přátelství našla.

Všechny děti měly velkou radost. Na dopis určitě odepíšeme, pošleme pár upomínkových předmětů typických pro Plzeň a vánoční postavičku, kterou vyrobíme.

Veronika Bešťáková, vychovatelka

dopis  fotky  fotky rodina