Volba povolání

Vážení zákonní zástupci vycházejících žáků a zájemců o studium na víceletém gymnáziu,

blíží se termín vyhotovení a odevzdání přihlášek ke studiu na SŠ, SOU. Abych mohla přihlášky a zápisové lístky pro Vaše dítě připravit a vytisknout, je zapotřebí:

1. Mít aktualizované údaje o žákovi i zákonných zástupcích ve Škole OnLine, tudíž případné změny oproti dotazníku ze září 2019 nahlaste ihned třídní učitelce.

2. Zaslat elektronicky jméno zákon.zástupce, který má být uveden na přihlášce, celý název a přesnou adresu vybraných středních škol, dále pak kód a název oboru u obou zvolených škol, oborů na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V mailu jasně specifikovat, která ze škol, oborů je prioritní volba (na přihláškách bude uvedena na 1.místě). Bez všech výše specifikovaných údajů nelze přihlášky a zápisový lístek vytisknout.

• M

Požadované údaje, pokud jste již o školách a oborech pevně rozhodnuti, mi můžete posílat již v průběhu měsíce ledna, k předání hotových přihlášek a zápisových lístků dojde v únoru. Koncem ledna zveřejním na webu školy nabízené termíny a časy, ve kterých budu jednotlivě zákonným zástupcům uvedené dokumenty předávat. V nabídce budou dopolední i odpolední hodiny.                                                        Petra Pangrácová, VP