Volba povolání

Vážení zákonní zástupci vycházejících žáků a zájemců o studium na víceletém gymnáziu,

 blíží se termín vyhotovení a odevzdání přihlášek ke studiu na SŠ, SOU. Abych mohla přihlášky a zápisové lístky pro Vaše dítě připravit a vytisknout, je zapotřebí:

1. Mít aktualizované údaje o žákovi i zákonných zástupcích ve Škole OnLine, tudíž případné změny oproti dotazníku ze září 2019 nahlaste ihned třídní učitelce.

2. Zaslat elektronicky jméno zákon.zástupce, který má být uveden na přihlášce, celý název a přesnou adresu vybraných středních škol, dále pak kód a název oboru u obou zvolených škol, oborů na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V mailu jasně specifikovat, která ze škol, oborů je prioritní volba (na přihláškách bude uvedena na 1.místě). Bez všech výše specifikovaných údajů nelze přihlášky a zápisový lístek vytisknout.

  • M

Požadované údaje, pokud jste již o školách a oborech pevně rozhodnuti, mi můžete posílat již v průběhu měsíce ledna, k předání hotových přihlášek a zápisových lístků dojde v únoru. 

V příloze pod těmito informacemi je tabulka pro rezervování termínu převzetí přihlášek a zápisových lístků zákonným zástupcem žáka. Žádám zákonné zástupce, aby si na jméno žáka zarezervovali jeden termín v přiložené tabulce. Děkuji.

Přihlašování zde

                                                                                                                                                              Petra Pangrácová, VP